"Škoda" Europos ralio čempionatui kuria naują R5 klasės "Fabia"

„Škoda“ patvirtino, kad kurs naują R5 automobilį, kuriuo bus ateityje varžomasi Europos ralio čempionate. Taip pat pranešta ir kokie vairuotojai komandai atstovaus kitų metų sezone.

Nors „Škoda“ apie naujojo R5 klasės automobilio kūrimą paskelbė jau dabar, kitą sezoną šio automobilio trasose dar neišvysime. Planuojama, kad „Fabia“ R5 kūrimo darbai turėtų baigtis tik 2015-iesiems įsibėgėjus.

„Džiaugiuosi, kad mes sugebame konkuruoti tarptautiniuose čempionatuose ir norime toliau tęsti darbus ta linkme, kuria pradėjome dirbti. „Škoda“ įėjimas į R5 klasę yra logiškas žingsnis. Kadangi dar laukia nemažai darbų, tikimės, kad mūsų automobilis bus homologuotas iki 2015-ųjų vidurio“, – komandos ambicijas atskleidė „Škoda Motorsport“ vadovas Michalas Hrabanekas.

Tiesa, tai ne vienintelė žinia, kurią norėjo pranešti „Škoda“. Paskelbta, kas kitąmet taps komandos vairuotojais. Gamyklinei ralio komandai Europos ralio čempionate 2014-aisiais atstovauti pasirinkti 1991-aisiais gimęs suomis Esapekka Lappi, 22-ejų metų vokietis Sepp Wiegand ir šių metų ERC čempionu tapęs čekas Jan Kopecky.Rubrika: