Pagaminta 1 500 000 Octavia II automobilių

Gruodžio 13 d. nuo konvejerio nuriedėjo 1500000-asis antros kartos Octavia automobilis, gaminamas nuo 2004 metų. Jubiliejiniu tapo baltos spalvos Octavia Combi GreenLine.

Octavia 15 metų buvo ir tebėra „Škoda“ kompanijos širdis, o Gamybos ir logistikos tarybos nario Michael Oeljeklaus žodžiais tariant, šis automobilis tiesiog iš tikro „Simply Clever“: erdvus, prakštiškas, draugiškas šeimai ir įperkamas. Automobilis gaminamas sedano ir universalo variantais, siūloma keturių varančiųjų ratų važiuoklė bei sportinė „RS“ versija. Negana to, Octavia turi svarbų vaidmenį kuriant elektromobilius. Čekų gamintojas už kelių savaičių ruošiasi išbandyti vien elektra varomus Octavia Green E-Line.

Octavia automobiliai gaminami ir surenkami gamyklose Mlada Boleslave ir Vrchlabi (Čekijos Respublika), Kalugoje (Rusija), Aurangabade (Indija), Oskemene (Kazakstanas), Bratislavoje (Slovakija), and Solomonove (Ukraina). Nuo 2007 metų automobilis gaminamas ir Šanchajuje (Kinija), o šioje šalyje parduodamas „MingRui“ pavadinimu.

Straipsnio autorius: and

Rubrika: